Diabeł wcielony – oto pierwszy zwiastun filmu Netfliksa w gwiazdorskiej obsadzie!

Pojawił się wreszcie pierwszy trailer znakomicie zapowiadającej się produkcji Netfliksa.

W Knockemstiff w stanie Ohio i w otaczających je leśnych ostępach mroczne indywidua — demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła. Film „Diabeł wcielony” w reżyserii Antonio Camposa, którego akcja rozgrywa się w okresie pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie, przedstawia złowieszczą wizję walki sprawiedliwych przeciwko ludziom bez żadnych zasad. Ten trzymający w napięciu i niepokojący dramat, w którym występują także Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett i Pokey LaFarge, został nakręcony na podstawie nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka.

Zobacz również: Młody Wallander – pełny zwiastun serialu Netfliksa. Znamy datę premiery!

Oprócz Hollanda i Pattinsona, w filmie zagrają także m.in. Robert Pattinson‘s, Jason Clarke, Riley Keoughas, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Harry Melling, Eliza Scanlen i Haley Bennett.

Diabeł wcielony będzie miał swoją premierę we 16 września na platformie Netflix.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kecaj1603 pisze:

Mam wrażenie że Netflix po tym jak stracił sporo licencji teraz uznał że cała ta kasa pójdzie na ich własne produkcje i pompują w nie tyle kasy ile się da. W ostatnim czasie dostaliśmy przeciętne Śledztwo Spencera i mające spory potencjał The Old Guard. Obie produkcje może nie urywały d… ale obsada była jednak na poziomie Hollywood

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?