Diabeł wcielony – pojawiły się pierwsze recenzje filmu Netfliksa

Pojutrze na platformie Netflix pojawi się nowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. Część krytyków zdążyła już ją obejrzeć i ocenić.

Na obecną chwilę na Diabeł wcielony zebrał 33 recenzje na Rotten Tomatoes. Lwia część krytyków chwali produkcję za bardzo dobre przedstawienie mrocznej historii, nakreślonej pierwotnie w powieści Donalda Raya Pollocka. Wysokie noty zbierają też aktorzy, na czele z Pattinsonem i Hollandem. Z drugiej strony, część recenzentów twierdzi, że twórcy nie poradzili sobie ze skomplikowaną treścią świetnej książki.

Zobacz również: Hubie ratuje Halloween – zwiastun filmu Netfliksa z Adamem Sandlerem

W Knockemstiff w stanie Ohio i w otaczających je leśnych ostępach mroczne indywidua — demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła. Film „Diabeł wcielony” w reżyserii Antonio Camposa, którego akcja rozgrywa się w okresie pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie, przedstawia złowieszczą wizję walki sprawiedliwych przeciwko ludziom bez żadnych zasad. Ten trzymający w napięciu i niepokojący dramat, w którym występują także Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett i Pokey LaFarge, został nakręcony na podstawie nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka.

Oprócz Hollanda i Pattinsona, w filmie zagrają także m.in. Robert Pattinson‘s, Jason Clarke, Riley Keoughas, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Harry Melling, Eliza Scanlen i Haley Bennett.

Diabeł wcielony będzie miał swoją premierę we 16 września na platformie Netflix.

Źródło: Rotten Tomatoes/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?