Disney przesuwa premiery filmów Free Guy oraz Śmierć na Nilu

Filmowy gigant poinformował niedawno, że zaplanowane na ten rok nowości nie pojawią się w kinach. Disney przesuwa premiery filmów Free Guy oraz Śmierć na Nilu. Nie poinformowano jeszcze o nowych terminach. Pewne jest jednak, że całą sytuacje wywołała pandemia koronawirusa i idące za nią straty finansowe.

Free Guy miał pojawić się w amerykańskich kinach 11 grudnia 2020. Film z Rayanem Reynoldsem w roli głównej ma opowiedzieć historię prostego pracownika banku, który w pewnym momencie odkrywa, że jest drugoplanową postacią brutalnej gry komputerowej. Postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce i napisać własny scenariusz.

Zobacz również: Free Guy – nowe zdjęcia do filmu z Ryanem Reynoldsem

Śmierć na Nilu z kolei miał mieć swoją światową premierę 18 grudnia 2020 r. Film będzie kolejną adaptacją powieści Agathy Christie, w której główną rolę detektywa Herkulesa Poirot oraz miejsce reżysera ponownie zajmie Kenneth Branagh. Film jest kontynuacją Morderstwa w Orient Expressie z 2017 roku. Poprzednim razem premiera została zapowiedziana na 9 października 2020, gdy pojawił się pierwszy zwiastun.

Disney przesuwa premiery filmów Free Guy oraz Śmierć na Nilu z kalendarza 2020 r. Nie wiadomo do tej pory, jakie mogą być następne konsekwencje wszechobecnej pandemii. Jedno jest jednak pewne. Możemy mieć coraz więcej tego typu wiadomości, co przechyla szalę na stronę serwisów streamingowych. Kina w wielu państwach pozostają zamknięte lub tak jak w przypadku Polski – doświadczają kolejnego lockdownu.


Źródło: thewaltdisneycompany.com / Ilustracja wprowadzająca: materiały promocyjne

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?