Advertisement
Advertisement

Framing John DeLorean – nowy plakat filmu o wzejściu i upadku gwiazdy!

Mam dla Was plakat promujący nową produkcję z udziałem Aleca Baldwina. Chodzi tutaj o pseudo dokument zatytułowany Framing John DeLorean. Grafikę znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach! Tymczasem wspomniany przed chwilą aktor, jak nietrudno się domyślić, odgrywa w omawianym filmie tytułowego bohatera, będącego prawdziwą samochodową legendą!

Framing John DeLorean

Fot.: IFC Films

Zobacz również: To my – utwór promujący film oraz kompletna tracklista!

Dla jednych John DeLorean był wizjonerem, który zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. Dla drugich natomiast przeogromnym oszustem. Zatem film Framing John DeLorean opowie o niezwykłym życiu prawdziwej legendy. Widzowie zobaczą błyskawiczny wzrost wspomnianej ikony w szeregach General Motors, niemal ogarnięte obsesją działania bohatera w kierunku zbudowania samochodów wyścigowych, które podbiłyby świat oraz szokujący upadek i utratę szacunku z powodu oskarżenia o handel kokainą.

W obsadzie dokumentu, oprócz Baldwina, znajduje się również Morena Baccarin. Aktorka wciela się w Cristinę Ferrare. Kobieta to żona DeLoreana i jedna z ówczesnych, czołowych modelek na świecie. Reżyserią obrazu zajęli się Don Argott i Sheena M. Joyce.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – IFC Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?