I Am Mother – robot wychowuje nastolatkę! Oto nowa generacja ludzi! Międzynarodowy zwiastun nowego thrillera!

Do sieci wpadł międzynarodowy zwiastun nowego thrillera z elementami science fiction platformy Netflix. Obraz zatytułowany jest I Am Mother. Jego gwiazdami są niezwykle utalentowana Hilary Swank i Rose Byrne. Pierwsza z rzeczonych pań wciela się w ranną kobietę, druga natomiast udziela głosu robotowi, który jest tytułowym antagonistą obrazu.

Produkcja pojawi się w ofercie platformy streamingowej już 7 czerwca 2019 roku. Tymczasem serdecznie zapraszam do zapoznania się z udostępnionym poniżej zwiastunem, mimo iż jest w całości po rosyjsku. Aaa…. nie zapomnijcie również rzucić okiem na nowy plakat filmu.

Hilary Swank, Rose Byrne i Clara Rugaard to gwiazdy nowego thrillera platformy Netflix, traktującego o nastoletniej dziewczynie, która jest pierwszą przedstawicielką nowego pokolenia ludzi, wychowaną przez robot Mother. Wspomniane urządzenie zostało zaprojektowane w celu zaludnienia Ziemi po całkowitym wymarciu naszego gatunku. Niemniej unikalna więź łącząca robota oraz nastolatkę staje pod znakiem zapytania, gdy w ich życiu pojawia się pewna nieznajoma. Kobieta swoimi opowieściami kwestionuje słowa Mother dotyczące świata zewnętrznego, co rodzi uzasadnione wątpliwości na temat prawdziwych intencji robota.

I Am Mother to reżyserski debiut Granta Sputore’a. Scenariuszem zajął się z kolei Michael Lloyd Green.

I am Mother

Fot.: Netflix

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?