Już w środę bezpłatny webinar Film Your Story. Od pomysłu po film

Od kilku dni promujemy konkurs zorganizowany przez OPPO i Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty – Film Your Story. Tymczasem już 19 maja będziecie mogli obejrzeć specjalny, bezpłatny webinar związany z tym wydarzeniem.

To wyjątkowe spotkanie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w konkursie organizowanym wspólnie z Nowe Horyzonty, ale nie tylko! Kipi w Tobie kreatywność, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz, aby Twoje zgłoszenie zwróciło uwagę jurorów? A może po prostu potrzebujesz inspiracji do opowiedzenia własnej historii? To właśnie spotkanie dla Ciebie!
Webinar odbędzie się w dwóch częściach. Pierwszą poprowadzą dla Was Anna Bielak i Filip Kasperaszek z Atelier Scenariuszowe, którzy odpowiedzą na pytania:
  •  Dla kogo pisze się treatmenty i co jest w nich kluczowe?
  •  Czym treatment różni się od scenopisu?
  •  Jak dobrać najlepszą formę do treści, które chcemy przekazać?

Zobacz również: Film Your Story #2: Od scenariusza do pierwszego klapsa!

W drugiej części gościem Mikołaja Komara, redaktora naczelnego magazynu K MAG, będzie Pat Howl, reżyser filmowy. Eksperci porozmawiają o procesie twórczym i poszukają uniwersalnej recepty na dobrą etiudę filmową. Każda z części spotkania zakończy się sesją Q&A.
Całość będzie miała miejsce w środę 19 maja, start transmisji: godz. 18:00 na profilu OPPO na FB.
Konkurs Film Your Story to wspólna inicjatywa 21. MFF Nowe Horyzonty oraz marki OPPO skierowana do wszystkich fanów nowych technologii oraz kina. Zgłoszenia można składać do 25 maja pod adresem www.konkursoppo.nowehoryzonty.pl.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?