Knives Out – Rian Johnson i gwiazdorska obsada. Oto zwiastun kryminału

Po kilku mglistych zapowiedziach wreszcie możemy zobaczyć, co reżyser Ostatniego Jedi szykuje w swoim najnowszym filmie.

Knives Out jest swojego rodzaju hołdem dla Agathy Christie we współczesnej historii o morderstwie, gdzie wszyscy są potencjalnymi winnymi. Kiedy uznany pisarz (Christopher Plummer) zostaje znaleziony martwy w swoje 85. urodziny, do zbadania tej sprawy przydzielono detektywa Benoit Blanca (Daniel Craig). Badając sprawę wśród dysfunkcyjnej rodziny denata i jego oddanej służby, Blanc stara się odkryć prawdę.

Zobacz również: Jack Nicholson z gościnnym występem w najnowszym filmie Tarantino?!

W Knives Out wystąpią m.in. Daniel Craig, Chris Evans, Ana De Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford, Noah Segan, Edi Patterson, Riki Lindhome, Jaeden Martell i Christopher Plummer. Rian Johnson będzie zarówno reżyserem, jak i scenarzystą produkcji. Premiera odbędzie się 27 listopada.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wdwd pisze:

Sam jesteś „dyrektor”…

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?