Knives Out – Rian Johnson prezentuje bohaterów swojego filmu!

Jednym z większych hitów końcówki obecnego roku może być produkcja twórcy Ostatniego Jedi. Za pośrednictwem Twittera Rian Johnson zaprezentował plejadę swoich bohaterów z krótkimi opisami.

Na pierwszy ogień poszła postać Christophera Plummera. Harlan Thrombey to najpopularniejszy pisarz tajemniczych powieści kryminalnych i zarazem patriarcha całego podstępnego klanu. Gra rozpoczyna się, gdy umiera w tajemniczych okolicznościach…

Knives

Fot. Materiały prasowe

Następną osobą jest Detektyw Elliot (LaKeith Stanfield), czyli wyluzowany szef miejscowej policji. Jest gotów ogłosić śmierć Harlana samobójstwem… ale potem pojawiają się nowe motywy i już nie jest tego taki pewien.

Fot. Materiały prasowe

Ana de Armas wystąpi jako Marta Cabrera, oddana opiekunka Harlana. Ze wszystkich była najbliżej denata i ma swoje własne sekrety. Czy wśród nich są takie, za które warto zabić?

Fot. Materiały prasowe

Walt Trombley (Michael Shannon) to najmłodszy syn Harlana. Prowadzi rodzinną firmę wydawniczą, ale jego ambicje sięgają znacznie dalej. Czy… zabiłby dla nich?

Fot. Materiały prasowe

Jacob Trombley  (Jaeden Martell), syn Walta. Każdą chwilę spędza przy telefonie. Czy mógł on posłużyć mu w drodze do morderstwa?

Fot. Materiały prasowe

Toni Collette zagra Joni Trombley, synową Harlana. Czy była wystarczająco zdesperowana, by zabić?

Fot. Materiały prasowe

Katherine Langford wystąpi z kolei jako córka Joni. Dobrze wykształcona dziewczyna, zdobywająca wiedzę w najlepszych uczelniach w Nowej Anglii… ale czy program jej nauczania przewidywał również naukę posługiwania się nożem?

Fot. Materiały prasowe

Jest też Linda Trombley (Jamie Lee Curtis), najstarsza córka Harlana. Kobieta z głową do interesów. Czy również z sercem do zabójstwa?

Fot. Materiały prasowe

Mężem Lindy jest Richard (Don Johnson). Kto wie, jak daleko może się posunąć, jeśli jego tajemnice zostaną ujawnione.

Knives

Fot. Materiały prasowe

Chris Evans zagra Ransoma, syna Lindy i Richarda. Osoba dwulicowa, w czepku urodzona. Czy ma również nóż w kieszeni?

Fot. Materiały prasowe

I na koniec Daniel Craig jako Benoit Blanc, dżentelmen o wielkim poważaniu, który musi rozwiązać zagadkę, nim morderca ponownie uderzy…

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Knives Out – Rian Johnson i gwiazdorska obsada. Oto zwiastun kryminału

Knives Out jest swojego rodzaju hołdem dla Agathy Christie we współczesnej historii o morderstwie, gdzie wszyscy są potencjalnymi winnymi. Kiedy uznany pisarz (Christopher Plummer) zostaje znaleziony martwy w swoje 85. urodziny, do zbadania tej sprawy przydzielono detektywa Benoit Blanca (Daniel Craig). Badając sprawę wśród dysfunkcyjnej rodziny denata i jego oddanej służby, Blanc stara się odkryć prawdę.

Knives Out wystąpią m.in. Daniel Craig, Chris Evans, Ana De Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford, Noah Segan, Edi Patterson, Riki Lindhome, Jaeden Martell i Christopher Plummer. Rian Johnson będzie zarówno reżyserem, jak i scenarzystą produkcji. Premiera odbędzie się 27 listopada.

Knives

Fot. Materiały prasowe

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?