Advertisement
Advertisement

Liam Neeson negocjuje udział w reboocie Facetów w czerni!

Portal Variety poinformował, że Liam Neeson jest w trakcie negocjacji swojego udziału w nowym projekcie wytwórni Sony, będącym rebootem kultowych Facetów w czerni! Aktor miałyby wcielić się w kierownika londyńskiego oddziału MIB. To nie pierwszy raz, gdy Neeson próbuje wystąpić w filmie o kosmitach. Aktor pojawił się bowiem w następujących obrazach – Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo, jak również Battleship: Bitwa o Ziemię.

Kerry Brown; Paramount Pictures

Zobacz również: Boy Erased – pierwsze zdjęcia promujące film!

Jeśli Neeson zdecyduje się wziąć udział w projekcie, to wystąpi obok Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson. Premiera rebootu została zaplanowana na 14 czerwca 2019 roku.

Niewiele wiadomo o samej fabule nadchodzącego wielkimi krokami widowiska. Podobno jego akcja będzie mieć miejsce w Londynie i skoncentruje się na grupie bohaterów, w przeciwieństwie do oryginalnej trylogii, gdzie śledziliśmy poczynania spektakularnego duetu.

Warto dodać, że w omawianym obrazie nie pojawią się ani Will Smith, ani Tommy Lee Jones, czyli kultowi protagoniści trzech pierwszych części. Produkcja zostanie osadzona w uniwersum Facetów w czerni, sporo je rozbudowując. Ponadto omawiany przez mnie projekt to zupełnie coś innego, niż wspominany jakiś czas temu MIB 23, będący połączeniem dwóch komediowych sag. Jednakże rzeczony obraz również pozostaje ciągle w realizacji, mimo iż został na jakiś czas zawieszony.

Niezatytułowany jeszcze projekt z uniwersum Facetów w czerni wyreżyseruje F. Gary Gray na podstawie scenariusza Matta Holloway’a i Arta Marcuma.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Jay Maidment; Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?