Liga Sprawiedliwości – nowy teaser i plakat skoncentrowany na Batmanie!

Premiera filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera coraz bliżej, a my z dnia na dzień otrzymujemy więcej zwiastunów, zdjęć i informacji. Dzisiaj jest to teaser skoncentrowany na Batmanie!

Właśnie otrzymaliśmy bardzo ciekawy teaser filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Tym razem jest on skoncentrowany na, granym przez Bena Afflecka, Batmanie. W nim zauważyć możemy kilka nowych scen z Batmanem, jak i z resztą zespołu. W tle za to usłyszeć możemy m.in. Lexa Luthora, Alfreda czy Jokera! Szykuje się niesamowite widowisko dla fanów DC Comics.

Zobacz również: Andor – Obi-Wan Kenobi pojawi się w serialu?!

Dodatkowo otrzymaliśmy plakat także skoncentrowany na Batmanie:

Liga Sprawiedliwości - nowy teaser skoncentrowany na Batmanie!

Plakat filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: Youtube, HBO Max / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?