Liga Sprawiedliwości – Ryan Reynolds odnosi się do plotek powrotu jako Zielona Latarnia

W Internecie pojawiły się plotki odnośnie rzekomego powrotu Ryana Reynoldsa jako Zielonej Latarni. Aktor obalił takowe plotki.

Zack Snyder ponownie nakręcił zakończenie Ligi Sprawiedliwości, aby uwzględnić epizod bohatera, który zaskoczy zatwardziałych fanów. Fani spekulowali na temat tożsamości tej tajemniczej postaci od tego czasu i chociaż Zielona Latarnia wydaje się najbezpieczniejszym przykładem, nie wygląda na to, że Ryan Reynolds będzie tym, który wdzieje zielony kostium.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Premiera w Polsce na HBO GO!

Gwiazda Deadpoola zagrała Hala Jordana, ale często szydził z filmu z 2011 roku, a w przeszłości krążyły plotki, że może on ponownie zagrać w Lidze Sprawiedliwości. Na swoim Twitterze, Ryan Reynolds postanowił raz na zawsze zdemaskować swoje zaangażowanie w filmie.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Zielona Latarnia

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?