Nie czas umierać może dostać kolejne przesunięcie. Hollywood rozpocznie kolejną migrację premier?

Sytuacja nie jest zbyt wesoła dla tych, którzy czekają na premierę Nie czas umierać i w ogóle powrotu do kinowej normalności.

The Hollywood Reporter donosi, że Hollywood zastanawia się nad kolejnymi przesunięciami premier, aby jakoś strategicznie przeczekać problemy związane z box office – które dotknęły już takie hity jak Tenet czy Wonder Woman 1984. To też oznacza potencjalne przerzucenie takich tytułów jak Czarna Wdowa, Szybcy i wściekli 9 czy Venom: Let There Be Carnage. Marzec jest tak czy inaczej „pustym” miesiącem, czekamy na to, co będzie z kwietniem i majem. Niezależnie od tego, co się wydarzy, to będą kolejne ciężkie miesiące dla tego przemysłu – pytanie tylko, na ile widzowie to odczują na początku obecnego roku.

Zobacz również: Jurassic World 3 będzie zamknięciem całej serii

Szybcy i wściekli

Fot. Materiały prasowe

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?