Advertisement
Advertisement

Nie czas umierać – nowa zapowiedź ostatniego Bonda z Danielem Craigiem prosto z Super Bowl!

Wśród zapowiedzi z tegorocznego Super Bowl nie mogło oczywiście zabraknąć nowego spotu związanego z Agentem 007 i zarazem ostatniej drogi aktualnej jego inkarnacji.

Nie czas umierać szykuje zakończenie z przytupem. Nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów, ale wygląda na to, że ma zostać wyjawiona tajemnica, która zatrzęsie w posadach światem Jamesa Bonda. Pojawia się także kolejne ujęcie złoczyńcy granego przez Ramiego Maleka.

Zobacz również: Top Gun: Marverick powraca w nowej zapowiedzi z Super Bowl!

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Premiera odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?