Advertisement
Advertisement

Psy 3. W imię zasad – Marcin Dorociński dołącza do obsady!

Dobre wieści dla wszystkich czekających na trzecią część kultowej serii Pasikowskiego.

W dniu dzisiejszym na koncie na Facebooku Marcina Dorocińskiego pojawiło się zdjęcie scenariusza filmu Psy 3. W imię zasad, na którym pojawiło się nazwisko tego jednego z najlepszych rodzimych aktorów swojego pokolenia. Zatem należący do najbardziej charakterystycznych twórców polskiego kina postpeerelowskiego po współpracy w Pitbull. Ostatni pies postanowił ponownie skorzystać z jego pomocy.

???

Opublikowany przez Marcin Dorociński Wtorek, 23 lipca 2019

Zobacz również: Pułapka – zwiastun 2. sezonu serialu TVN

Fabuła Psy 3. W imię zasad prezentuje się następująco:

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Źródło: Facebook Marcin Dorociński / Ilustracja wprowadzenia: Krzysztof Wiktor /Ent One Investments

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?