Rian Johnson nie jest pewien, czy zajmie się nową trylogią ze świata Gwiezdnych Wojen?

Od jakiegoś czasu było mówione, że twórca Ostatniego Jedi zajmie się kolejnymi filmami w gwiezdnowojennym uniwersum.

Ostatnio jednak, gdy w trakcie promowania Knives Out Rian Johnson został zapytany o  tę kwestię, reżyser odpowiedział, że Lucasfilm jest na etapie ustalania swoich priorytetów, ale sam byłby podekscytowany, gdyby do tego doszło. I tutaj pewne wątpliwości budzić może brak całkowitej pewności w związku z projektem. Jak dotąd wydawało się, że trylogia Johnsona to raczej formalność. Tymczasem być może coś ulegnie zmianie.

Rey Ostatni Jedi Gwiezdne wojny

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Yahya Abdul-Mateen zagra jedną z głównych ról w Matrix 4

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?