Advertisement
Advertisement

Ruszyły zdjęcia do W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

Ruszyły zdjęcia do sequela polskiego slashera W lesie dziś nie zaśnie nikt. Informację przekazała gwiazda horroru Julia Wieniawa.

Polska aktorka wieścią o rozpoczęciu kręcenia filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 podzieliła się za pośrednictwem konta na Instagramie. W relacji na swoim profilu umieściła również swoje zdjęcie w charakteryzacji do roli Zosi.

w lesie dziś nie zaśnie nikt 2

fot. instagram/juliawieniawa

julia wieniawa horror slasher

fot. instagram.com/juliawieniawa

Głównym bohaterem sequela jest Adaś (Mateusz Więcławek), młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W drugim filmie poznamy również dalsze losy Zosi (Julia Wieniawa), która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

Zobacz również: Horrory 2020. Najlepsze filmy grozy ubiegłego roku!

Na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Bartosz M. Kowalski, którzy przygotował scenariusz sequela wspólnie z Mirellą Zaradkiewicz. W obsadzie anonsowani są: Julia Wieniawa, Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich.

Premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 jesienią 2021 roku w serwisie Netflix.


Źródło i ilustracja wprowadzenia: instagram/juliawieniawa

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?