Silver & Black – trwają prace nad scenariuszem

Sony naprawdę weszło w ostrą fazę ofensywy ze spin-offami Spider-Mana. Jednym z nich jest właśnie Silver & Black, stając w rosnącej grupie antyherosów i/lub zreformowanych złoczyńców.

Gina Prince-Bythewood, reżyserka projektu, poinformowała o jak na razie subtelnych jego postępach. Teraz główny nacisk miał zostać położony na pracę nad scenariuszem Silver & Black:

Mocno uderzamy w scenariusz. Od niego wszystko się zaczyna. Musi być świetny, żebyśmy byli zawczasu pewni, że idziemy w dobrym kierunku.

Silver & Black

Fot. Materiały prasowe

Twórcami postaci Silver Sable są Tom DeFalco i Ron Frenz. Bohaterka zadebiutowała na kartach komiksów w 1985 roku w 265 numerze The Amazing Spider-Man. Pochodząca z fikcyjnego państwa Symkaria, Sable to wyszkolona najemniczka, która związana jest z firmą Silver Sable International, odpowiedzialnej za powstanie drużyny Wild Pack. Firma utworzona została przez ojca Sable, a ona sama stała się liderką wspomnianej drużyny.

Black Cat natomiast swój komiksowy debiut zaliczyła w 1979 roku, w 149 numerze The Amazing Spider-Man. Jej twórcami są Marv Wolfman i Keith Pollard. Felicia Hardy, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko tej postaci, to ekspertka od włamań, której umiejętność manipulowania prawdopodobieństwem pozwala przerzucać pecha na osoby jej zagrażające. Felicia Hardy pojawiła się już raz na ekranie w Niesamowitym Spider-Manie 2, gdzie wcieliła się w nią Felicity Jones. Była to jednak rola epizodyczna, która na dobrą sprawę nie dała nam pełnego spojrzenia na tę postać i jej zdolności.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?