Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Sydney Sweeney jednak nie zagra z Johnnym Deppem? Aktorka zabiera głos

Autor: Filip Ostaszewski
30 marca 2024
Sydney Sweeney jednak nie zagra z Johnnym Deppem? Aktorka zabiera głos

Sydney Sweeney odnosi się do plotek, na temat jej udziału w nowym filmie Marca Webba. Dodatkowo zabiera głos również przedstawicielka aktorki

W piątek 29 marca krytyk filmowy Jeff Snider podzielił się plotką, na temat najnowszego thrillera Marca Webba, czyli twórcy Niesamowitego Spider-mana. Według niego, 26-letnia aktorka Sydney Sweeney wraz z Johnnym Deppem zagrają w horrorze pod tytułem Day Drinker. Portal The InSnider podaje, że historia w filmie dziać się ma na wybrzeżach Francji, Portugalii i Hiszpanii. Fabuła opowie o relacji między tajemniczym nieznajomym a barmanką w żałobie po ukochanej osobie. Dzisiaj gwiazda Euforii czy Tylko Nie Ty zabrała głos na swoim profilu na X dementując plotki. Post możecie zobaczyć poniżej:

Więcej o świecie kina na Movies Room:

Dodatkowo, DiscussingFilm publikuje post, w którym przedstawiciel Sydney Sweeney zaprzecza pogłoskom na temat udziału aktorki w filmie Marka Webba. Wspominany post również możecie zobaczyć poniżej:

Najnowszy film z Sydney Sweeney

Sydney Sweeney zobaczymy ponownie w kinie już całkiem niedługo. Mianowicie aktorka wciela się w główną rolę w horrorze pod tytułem Niepokala, czyli Cecylię, gorliwie wierzącą amerykańską zakonnicę, która przybywa do zakonu znajdującego się na urokliwej włoskiej prowincji. Jak czytamy w opisie horroru, bohaterka z biegiem czasu odkryje, że jej nowy dom jest złowieszczym miejscem kryjącym mroczne sekrety. Ze zwiastuna Niepokalanej zaś dowiadujemy się również, że zakonnica zajdzie w ciążę w tajemniczy i mający znamiona cudu sposób.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 26 kwietnia obecnego roku. 

Zwiastun Niepokalanej 

Źródło: justjared.com / ilustracja wprowadzająca: kolarz wykonany z kadrów filmów Tylko Nie Ty oraz Piraci z Karaibów

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.