Szczęścia chodzą parami – Książkiewicz, Żurawski, Halejcio, Królikowski gwiazdami komedii romantycznej

Weronika Książkiewicz oraz Michał Żurawski, Klaudia Halejcio i Antoni Królikowski to filmowe pary, które zobaczymy w najgorętszej komedii romantycznej roku – Szczęścia chodzą parami. Właśnie zakończyły się zdjęcia, a kinowa premiera zaplanowana jest na 25 grudnia. Już dzisiaj można zobaczyć pierwsze materiały z planu.

Szczęścia chodzą parami to historia Malwiny (Weronika Książkiewicz), przebojowej projektantki samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

polska komedia romantyczna scena

fot. Jarosław Sosiński

Reżyserem filmu jest Bartosz Prokopowicz, twórca kinowego przeboju Narzeczony na niby. W komedii obok Weroniki Książkiewicz, Michała Żurawskiego, Klaudii Halejcio i Antoniego Królikowskiego zobaczymy również Aleksandrę Domańską, Tomasza Karolaka, Krzysztofa Czeczota, Jacka Knapa, Marię Pakulnis i Piotra Machalicę.

Zobacz również: Komedie romantyczne 2019 – Ranking najlepszych filmów

Producentem filmu jest Zygfryd Studio, a koproducentem Grupa Polsat. Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Komedia trafi do kin 25 grudnia.

Źródło: informacja prasowa /ilustracja wprowadzenia: fot. Jarosław Sosiński

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?