Szybcy i wściekli 9 – nowi aktorzy w obsadzie

Nadal jeszcze nie wiemy zbyt wiele o przyszłorocznej produkcji, ale powoli docierają kolejne doniesienia dotyczące dziewiątej już części franczyzy.

Do Szybcy i wściekli 9 dołączy trójka nowych aktorów. Są to kolejno Anna Sawai (Ninja Zabójca), Finn Cole (Królestwo zwierząt) i Vinnie Bennett (Ghost in the Shell).

Szybcy i wściekli

Fot. Shutterstock, NBC

Zobacz również: Szybcy i wściekli 9 – pierwszy dzień na planie kolejnej części serii!

Póki co niewiele wiemy o Szybcy i wściekli 9. Ze stałej obsady pojawią się na pewno Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Nathalie Emmanuelle, Ludacris, Tyrese Gibson i Jordana Brewster, która niedawno została potwierdzona. Nie pojawi się z kolei Dwayne Johnson, jedna z największych gwiazd kilku poprzednich filmów.

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?