The Lighthouse – zwiastun horroru z Willemem Dafoe i Robertem Pattinsonem!

Pattinson ewidentnie stara się jak może, aby się odciąć od quasi-wampirzego emploi. Tym razem zobaczymy go również w projekcie twórcy filmu Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii.

Akcja The Lighthouse ma miejsce w roku 1890.  Bohaterami filmu są dwaj żyjący na odludziu latarnicy. Poniższy zwiastun dość mocno sugeruje, że czeka nas w podobnym stopniu niepokojący i niejednoznaczny klimat, co w przypadku wspomnianej Czarownicy. W grę wchodzić mają zaś różnego rodzaju morskie mity.

 

Zobacz również: Pewnego razu w…Hollywood – córka Bruce’a Lee krytykuje Tarantino

Co ciekawe, The Lighthouse jest nie tylko czarno-białe, ale zostało również nakręcone na taśmie 35mm. Może nas zatem czekać prawdziwa, oldschoolowa uczta dla wielbicieli dreszczowców w sosie dark fantasy.

Premiera odbędzie się już 18 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?