The Suicide Squad – Michael Rooker odnosi się do pogłosek o swoim występie w filmie Jamesa Gunna

Wiele mówiło się ostatnio o możliwym dołączeniu do obsady nowej superprodukcji DC Michaela Rookera, który towarzyszył Gunnowi przy obu częściach Strażników Galaktyki. Okazuje się jednak, że lepiej jest nieco wstrzymać entuzjazm.

Sam zainteresowany odniósł się do tychże odniesień na swoim koncie na Instagramie. Odpowiedź odmowna oczywiście nie musi ostatecznie zamykać sprawy, ale z całą pewnością znacząco zmniejsza szanse na to, że aktor wystąpi w roli King Sharka.

View this post on Instagram

DA………..NOT!!!

A post shared by Michael Rooker (@michael_rooker) on

Zobacz również: The Suicide Squad – Yondu ze Strażników Galaktyki rozmawia w sprawie roli King Sharka!

W produkcji pojawi się też Margot Robbie jako Harley Quinn, pomimo wcześniejszych plotek dotyczących jej odejścia. W obsadzie obrazu ponownie znaleźli się również Jai Courtney, który kolejny raz odegra Kapitana Boomeranga oraz Viola Davis, powtórnie wcielająca się w Amandę Waller. Ciągle brakuje informacji o losie Joela Kinnamana. Aktor w pierwowzorze wystąpił jako Rick Flagg. Poza tym jakiś czas temu pokład produkcji zasilił Idris Elba, który początkowo miał zastąpić Willa Smitha i odegrać Deadshoota, lecz ostatecznie pojawi się na ekranie jako zupełnie nowy antybohater.

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?