Tyler Rake: Ocalenie z niesamowitymi wynikami oglądalności!

Tyler Rake okazał się znacznie większym sukcesem niż się spodziewano. Film nie tylko zbiera naprawdę dobre opinie, ale ogląda go mnóstwo widzów.

Opierając się na danych z 2 maja, Tyler Rake został obejrzany na platformie Netflix przez ponad 90 milionów osób. Tym samym produkcja może zostać najpopularniejszym filmem giganta streamingowego.

Zobacz również: Tyler Rake: Ocalenie – recenzja filmu. Thor w Bangladeszu

Chris Hemsworth osobiście podziękował widzom za wsparcie. Z jego słów wynika także, że możemy się spodziewać sequela lub jakiś rodzaj prequela. Cóż, przy takich wynikach to wcale nie byłoby niespodzianką.

Tyler Rake (Chris Hemsworth) to nieustraszony najemnik, który oferuje swoje usługi na czarnym rynku. Tym razem czeka go najniebezpieczniejsza misja w karierze: musi uratować porwanego syna bossa międzynarodowej siatki przestępczej. Ten widowiskowy i trzymający w napięciu thriller, przy którym trudno zachować zimną krew, wyreżyserował Sam Hargrave, a jego producentami są Joe i Anthony Russo — wizjonerscy reżyserzy filmu „Avengers: Koniec gry”. Obejrzyj film „Tyler Rake: Ocalenie”.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?