Wonder Woman 3 – Film zostanie osadzony w czasach współczesnych?

Wonder Woman i Wonder Woman 1984 jak już wiadomo, osadzone są w przeszłości. Pierwszy dzieje się podczas pierwszej wojny światowej, a drugi w latach 80. W jakich czasach odbędzie się trzecia część? Możliwe, że mamy na to odpowiedź.

Gal Gadot, odtwórczyni roli Wonder Woman, ostatnio w wywiadzie dla MTV News wypowiedziała się na temat trzeciej części Wonder Woman i jej czasu akcji. Aktorka uważa, że osadzenie akcji filmu w czasach teraźniejszych jest właściwym wyborem, oraz że przeszłość została wystarczająco dobrze wykorzystana w poprzednich częściach. Wypowiedź Gal Gadot możecie znaleźć poniżej.

Myślę, że czasy współczesne są właściwym wyborem. Nie umieściłabym Wonder Woman w latach 60. czy 40. Wydaje mi się, że przeszłość została już dobrze wykorzystana, a teraz przyszła pora ruszyć do przodu.

Wonder Woman 3 - Film zostanie osadzony w czasach teraźniejszych?

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Potwierdzono dokładny czas premiery w HBO Max!

Czy trzecia część ukaże nam Wonder Woman w czasach współczesnych ? Na ten moment trudno powiedzieć. Wiemy tylko, że produkcja jest w planach Warner Bros. oraz, że Patty Jenkins powróci w roli reżysera produkcji.

Wonder Woman 3 - Film zostanie osadzony w czasach teraźniejszych?

Fot. materiały prasowe

Opis Wonder Woman 1984: Nowy film o Dianie Prince rozgrywa się w 1984 roku, podczas zimnej wojny, Diana wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – biznesmenem medialnym Maxwellem Lordem i przyjaciółką, która stała się wrogiem, Barbarą Minervą / Cheetah, jednocześnie ponownie łącząc się ze swoją miłością, Steve’em Trevorem.

Za reżyserię odpowiada Patty Jenkins. W obsadzie znajdują się: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako Barbara Ann Minerva / Cheetah i Pedro Pascal jako Maxwell Pana.

Polska premiera kinowa Wonder Woman 1984 planowana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Źródło: MTV News / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?