Wybuchowy plakat na 30-stą rocznicę Szklanej pułapki

Szklana pułapka, kultowy film akcji z Brucem Willisem, obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie. Z tej okazji przygotowany specjalny plakat celebrujący to wydarzenie.

Na plakacie uchwycono jeden z najsłynniejszych momentów filmu w reżyserii Johna McTiernana, czyli scenę, gdy następuje wielka eksplozja, a John McClane wyskakuje na strażackim wężu z dachu wieżowca Nakatomi. Grafika jest dostępna do nabycia na stronie Dark Ink (link), a jego twórczynią jest Florey.

szklana pułapka rocznicowy plakat 30

fot. Florey/DarkInkArt

Zobacz również: Znamy oficjalny tytuł Szklanej pułapki 6!

Szklana pułapka (oryg. Die Hard) zadebiutowała w kinach w lipcu 1988 roku i z miejsca stała się jednym z najbardziej ikonicznych filmów akcji, który doczekał się czterech sequelów, a z Bruce’a Willisa uczynił gwiazdę światowego formatu. Film z niezapomnianą rolą antagonisty Hansa Grubera, w którego wcielał się Alan Rickman, był również kasowym hitem. Stworzony za 28 milionów dolarów zebrał w amerykańskim box-office ponad 140 milionów dolarów.

Źródło: screenrant / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szklana Pułapka

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?