X-Men dołączą do MCU | SDCC 2019

Obok Fantastycznej Czwórce do bohaterów Marvel Cinematic Universe dołączą X-Men. Kevin Feige zapowiedział dodanie mutantów do świata kinowego Marvela, ponownie jednak nie wyjawił szczegółów i charakteru ich obecności w rozrastającym się świecie herosów.

fot: materiały prasowe

Zobacz również: Oto 4. faza uniwersum MARVELA! Znamy tytuły i daty premier!

X-Men debiutowali w 1963 roku na łamach komiksu X-Men Vol.1 #1 i przez lata swego istnienia przechodzili wiele zmian. Supergrupa złożona z mutantów różni się od klasycznych zespołów herosów. Stan Lee, Chris Claremont i twórcy po nich podkreślali ich odrzucenie przez społeczeństwo i nieco rebeliancki charakter. Dotychczas filmowe produkcje z X-Men związane były z Warner Bros. i część z nich cieszy się kultowym statusem. Czy włodarze Disney’a sięgną po rozpoznawalnych aktorów, jak Hugh Jackman wcielający się w Wolverine’a czy Patrick Stewart i Ian McKellen kolejno odgrywający rolę Charlesa Xaviera i Magneto? Jedno jest pewne. Czwarta Faza na pewno nas zaskoczy.

 

Dziennikarz, gitarzysta, miłośnik sztuki wszelakiej. Za autorytety stawiający sobie Alana Moore'a, Jimmy'ego Page'a i Julesa Verne. Osobnika tego można spotkać starówkach miast Rzeczypospolitej, które traktuje jak wehikuł czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?