Znamy oficjalny tytuł serii o Scarlet Witch! Nie zabraknie w niej Visiona!

Portal Deadline podał niedawno niezwykle interesujące informacje odnośnie serii poświęconej w całości lubianej przez widzów Scarlet Witch. Warto tutaj dodać, że projekt powstaje z myślą o platformie streamingowej Disney+.

Avengers: Wojna bez granic

Fot.: © null

Zobacz również: Happy Death Day 2U – zwiastun sequela horroru Śmierć nadejdzie dziś!

Tak więc portal nie tylko potwierdził ostatnie plotki, lecz również ujawnił, iż wśród bohaterów widowiska znajdzie się także Vision. Razem z Wandą Maximoff stworzy na małych ekranach intrygujący duet. Poza tym ogłoszono też tytuł omawianego przedsięwzięcie. Brzmi on: Vision and the Scarlet Witch.

Aktualnie nie ujawniono żadnych detali na temat fabuły też realizacji oraz obsady. Jednakże oczekuje się, iż w projekcie wystąpią Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy tak brawurowo sportretowali komiksów bohaterów Marvela. Ponadto spekuluje się, że potencjalnie fabuła powstającego serialu będzie mieć miejsce przed wydarzeniami przedstawionymi w Avengers: Wojna bez granic.

Potwierdzono również, że realizacja reżyserowanej przez Cate Shortland Black Widow rozpocznie się w przyszłym roku, by wejść na ekrany kin już w 2020.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – © null

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?