Dziki Zachód w polskich miastach! Banery nawiązujące do premiery RDR 2

Cenega oraz Rockstar Games wiąże najwyraźniej niemałe nadzieje z polskimi odbiorcami swojego najnowszego tytułu, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Banery imponujących rozmiarów nawiązujące do Red Dead Redemption 2 zauważyć można w wielu z polskich miast.

Premiera Red Dead Redemption 2 będzie miała miejsce za nieco ponad trzy tygodnie. Nic dziwnego, że kampania reklamowa prowadzona przez polskiego wydawcę gry – w tej roli niezawodna Cenega – nabiera coraz większego tempa. Niedawno w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie pojawiły się okazałych rozmiarów banery zachęcające nas do chwycenia za rewolwer i wyruszenia – już wkrótce – w samotną krucjatę przez chylący się ku zmierzchowi Dziki Zachód! A może być to nie lada podróż – wedle najnowszych wieści w tworzeniu świata najnowszego RDRa wzięło udział aż 1000 aktorów.

Zobacz również: 1000 aktorów wzięło udział w pracach nad Red Dead Redemption 2!

Banery reklamowe wisieć będą do końca października. Po sukcesie pierwszego Red Dead Redemption zaniedbanie kampanii reklamowej wołałoby o pomstę do nieba, a wszystko wskazuje także na to, że druga część wykonana została z nie mniejszym rozmachem. Dowiemy się o tym już 26 października!

Ilustracja: mat. promocyjne gry

 

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?