Outriders – gra polskiego studia People Can Fly z nową datą premiery!

Outriders, czyli nadchodząca strzelanka RPG, od polskiego studia People Can Fly zadebiutuje później niż początkowo planowano. Premiera gry została przesunięta na początek przyszłego roku i trafi na półki sklepowe 2 lutego 2021 r.

Poznaliśmy również nowe szczegóły na temat rozgrywki międzyplatformowej i aktualizacji na konsolach następnej generacji. Lee Singleton, współkierownik Square Enix External Studios, wypowiedział się na temat przesunięcia daty premiery gry:

Potrzebujemy trochę więcej czasu, by zapewnić graczom najlepsze możliwe doświadczenia z grą Outriders, ale przy okazji dodajemy nowe funkcje, takie jak rozgrywka międzyplatformowa, która znacząco zwiększy dostępność graczy na wszystkich platformach.

Gra Outriders będzie obsługiwać rozgrywkę międzyplatformową, a to oznacza, że wszyscy gracze będą mogli zagrać ze sobą, niezależnie od używanej platformy.

Gracze, którzy zakupią grę na obecną generację konsol, otrzymają ulepszenie z PlayStation 4 na PlayStation 5 za darmo. Gracze mogą również ulepszyć wersję z Xbox One na Xbox Series X|S za darmo w ramach usługi Smart Delivery.

Więcej informacji na stronie www.outriders.net

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?