Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, prezentuje nową serię opartą na architekturze NVIDIA Turing GeForce RTX SUPER. Pierwsi przedstawiciele tej serii to GeForce RTX 2080 SUPER, RTX 2070 SUPER GamingPro. Nowe karty wyposażone są w potrójny wentylator działający w trybie półpasywnym.

Palit GeForce® RTX SUPER ™ zapewnia najlepsze doznania podczas gry. Nowe karty z serii GeForce RTX SUPER zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby panować nad swoją grą. Wykorzystują  architekturę Turing i taktowane są wyższymi niż modele referencyjne zegarami. Zapewnia to do 25% wyższą wydajność niż w przypadku oryginalnej serii RTX 20 i aż 6-krotnie większą wydajność niż w przypadku procesorów graficznych z serii 10 poprzedniej generacji.

Nowa konstrukcja układu chłodzenia GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER sprawia, że tradycje serii GameRock i JetStream dotyczące wydajności i kultury pracy są kontynuowane. Modele Palit GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro dysponują układem z potrójnym wentylatorem zapewniającym optymalną temperaturę pracy i wysoką wydajność w grach.

Cechy wyróżniające karty Palit GeForce RTX 2080 SUPER & GeForce RTX 2070 SUPER GP:

Podświetlenie RGB
Kolorowe podświetlenie z diod RGB LED zmienia swoją barwę w zależności od temperatury układu. Dzięki temu wystarczy rzut oka na kartę, aby dowiedzieć się w jakich warunkach pracuje. Dzięki zastosowaniu diod RGB użytkownicy mogą ustawić dowolny spośród 16,8 milionów kolorów, aby dopasować wygląd karty do własnego stylu i preferencji.

Technologia 0 dB
Rozwiązanie, które umożliwia zachowanie ciszy podczas korzystania z aplikacji multimedialnych i niewielkiego obciążenia pracą karty graficznej. Wentylatory zaczynają kręcić się tylko podczas pracy przy większym obciążeniu, takim jak na przykład gry, gdy temperatura GPU przekracza 60 ° C.

DrMOS
DrMOS, początkowo dostępny tylko dla wysokiej klasy procesorów serwerowych, jest teraz dostępny ze wszystkimi swoimi zaletami w kolejnej generacji kart graficznych Palita. DrMOS oferuje obwody wysokoprądowe, niskie zakłócenia i efektywną redukcję wytwarzania ciepła.

Palit prezentuje 4 modele z serii Gaming Pro wykorzystujące układy GeForce® RTX SUPER™

Seria Palit GeForce RTX 2080 SUPER GamingPro

  • GeForce RTX 2080 SUPER GP OC
  • GeForce RTX 2080 SUPER GP

Seria Palit GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro

  • GeForce RTX 2070 SUPER GP Premium
  • GeForce RTX 2070 SUPER GP OC

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?