Ratchet & Clank: Rift Apart – nowy zwiastun rozgrywki! Poznaliśmy imię żeńskiej protagonistki

Premiera gry Ratchet & Clank: Rift Apart zbliża się wielkimi krokami, a Sony, aby jeszcze bardziej nas zniecierpliwić, wypuszcza nowy zwiastun rozgrywki! W nim m.in. poznaliśmy imię tajemniczej żeńskiej Lombax!

Ratchet & Clank: Rift Apart już 11 czerwca trafi na konsolę PS5. Sądząc po zwiastunach, które dotychczas otrzymaliśmy, gra zapowiada się być jednym z najbardziej interesujących projektów PlayStation Studios na ten rok. Grafika jest na najwyższym poziomie, fabuła wydaje się być dużo ciekawsza od poprzedniej części, a rozgrywka jako Ratchet, czy też, jak dzisiaj się dowiedzieliśmy, jako żeński Lombax o imieniu Rivet, jest naprawdę porządnie zrobiona. Szykuje się kolejny hit Sony, a dzisiejszy zwiastun to wszystko potwierdza.

Przekonajcie się sami:

Zobacz również: Oglądaj filmy i seriale na swoim PlayStation – nowa usługa od Sony!

Fabuła Rift Apart skupia się wokół intrygi doktora Nefariousa, który na nowo próbuje podbić świat po swojej długiej nieobecności. Nefarious doprowadza do nieplanowanego uszkodzenia struktury czasoprzestrzeni, na wskutek zaatakowania głównych bohaterów Dimensatorem. Udostępnione materiały wideo wskazują, że tytułowi bohaterowie przedostają się do różnych alternatywnych światów, zarówno technologiczne nierozwiniętych, jak i prymitywnych czy futurystycznych. Skakanie między wymiarami kończy się spotkaniem Clanka z tajemniczym Lombaxem płci żeńskiej.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Insomniac Games

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?