The Day Before – przedstawiono nową grę o zombie!

Rosyjski developer przedstawił gameplay swojej nowej gry opowiadającej o przeżyciu w opanowanym wirusie świecie. Przedstawiamy The Day Before.

Gry w których głównym motywem jest przeżycie, są bardzo popularnym rodzajem produkcji. I to mimo tego, że wiele z nich opiera się na podobnych mechanikach. Właśnie przedstawiono gameplay z jednego z nowych dzieł, bardzo dobrze wpasowującego się do tej kategorii. Produkcja ma otwarty świat i jest wieloosobowa. Gracze współpracują, a także walczą ze sobą. Na mapie dostępne są obozy ocalałych, w których to możemy sprzedać różne przedmioty, a także je zakupić oraz nawiązać znajomości. Mapę przemierzać będzie można na piechotę, a także samochodem, ale tylko posiadając odpowiednią ilość benzyny.

Świat został opanowany przez śmiertelnego wirusa, który doprowadza do chaosu. Ocaleli walczą pomiędzy sobą o niezbędne przedmioty. Tymczasem ci którym się nie udało, polują na ostatnie żywe istotny, samemu będąc rozpadającymi się kawałkami mięsa. Gracz wciela się w jednego z ocalałych. Bohater budzi się samotny, nie pamiętając niczego. Musi znaleźć odpowiedzi i potrzebne do przeżycia zasoby.

Produkcja stworzona przez studio FNTASTIC ukaże się w drugim kwartale 2021 roku na PC.

Zobacz również: Znamy ofertę PlayStation Plus na luty!


Źródło: steam.com/ Ilustracja wprowadzenia kadr z serialu Z Nation

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?