Znamy ofertę PlayStation Plus na luty!

Po naprawdę porządnym zestawieniu gier w styczniu PlayStation przygotowało kolejny bardzo dobry miesiąc dla subskrybentów PS Plus! Gracze ponownie otrzymają dwie gry na PS4 i jeden tytuł na PS5.

Rok 2021 dla subskrybentów PS Plus rozpoczął się naprawdę solidnie. Gracze otrzymali Shadow of the Tomb Raider, GreedFall oraz Maneater. W tym miesiącu wcale nie jest gorzej, gdyż gracze otrzymają Concrete Genie (PS4), Destruction AllStars (PS5) oraz jedną z lepszych gier 2019 roku, Control (PS4/PS5)!

Zobacz również: Project 007 będzie początkiem trylogii gier?

Concrete Genie

Concrete Genie opowiada o Ashu, dość samotnym chłopcu, pałającym miłością do rysowania oraz swego zapuszczonego miasta, Denski. Pewnego razu, zaczepia go banda dzieciaków. Niszczą jego szkicownik, a następnie wpychają do kolejki linowej, która zabiera chłopaka do pobliskiej latarni morskiej. Właśnie tam nasz protagonista odkrywa, że jego najnowsze dzieło, sympatyczny duszek imieniem Luna, ożywa. Luna zamienia jego dotychczasowe narzędzie pracy w sporych rozmiarów, zaczarowany pędzel, dzięki któremu opustoszałe i ponure miasto nabierze kolorów.

Destruction AllStars

Opis z Playstation.com:

Zderzenie gwiazd i aut. Dominuj w globalnym, skrzącym się fenomenie Destruction AllStars – niesamowicie popularnym sporcie dla kierowców-ryzykantów! Opanuj sztukę dynamicznej walki w pojazdach. Wymierz ataki w czasie, skorzystaj z taktyki i umiejętności, aby siać chaos, destrukcję i zniszczenie na niesamowitych arenach, na całym świecie. Siej zniszczenie zza kierownicy albo ruszaj na arenę pieszo i odegraj zapierającą dech w piersiach sekwencję akcji parkourowej – unikaj ataków, przejmuj pojazdy albo skorzystaj z umiejętności, aby przetrwać szarże innych pojazdów. Siej chaos, aby napędzić swój megapojazd AllStars, który potrafi zmienić losy starcia. Każdy megapojazd posiada specjalne zdolności. Obsada 16 niesamowitych Destruction AllStars jest gotowa do rywalizacji w imię rozrywki i demolki. Zapnij pasy i rozpocznij intensywną, wybuchową i nieprzewidywalną akcję. Walcz o koronę mistrza globalnej federacji destrukcji.

Czas na bieganie, taranowanie i uderzanie. Do zobaczenia na arenie.

Control

Control to trzecioosobowa strzelanka studia Remedy, które zapisało się w pamięci graczy serią Max Pane, czy horrorem Alan Wake. W grze wcielamy się w postać kobiety – Jesse Faden. Bohaterka, chcąc uporać się ze swoją przeszłością, udaje się do Nowego Jorku, gdzie swoją siedzibę ma Federalne Biuro Kontroli. Niespodziewanie budynek staje się celem ataku nieznanych sił, z którymi przyjdzie się jej zmierzyć. To co wyróżnia Control na tle innych strzelanek to wyjątkowy pistolet bohaterki. Broń Jesse poza wystrzeliwaniem kolejnych naboi posiada funkcje telekinetyczne, dzięki czemu otrzymujemy możliwość rzucania przedmiotami, czy przeciwnikami na odległość. Akcja gry toczy się w zamkniętej przestrzeni wieżowca, jednak w trakcie rozgrywki pomieszczenia ulegać będą drastycznym zmianom, zapewniając graczom surrealistyczne doznania.


Źródło: PlayStation / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?