Marvel i Def Jam łączą siły!

Na profilu Instagramowym Marvela otrzymaliśmy informacje, że jedna z najpopularniejszych wytwórni komiksów łączy siły z kultową wytwórnią muzyczną Def Jam!

Marvel połączył siły z Def Jam, chcąc wydać tomy Czarnej Pantery, w których będą wspominać o zdrowiu psychicznym, edukacji oraz sprawiedliwości. Wiemy, że wezmą w nim udział Bobby Sessions, Saint Bodith oraz Kaash Paige. Każde z nich napisze fragment historii w poszczególnym numerze Czarnej Panetry.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – najpotężniejszy Avenger pojawi się w filmie?

Na swoim Instagramie, Saint Bodith napisała:

Nawiązałam współpracę z Marvelem, aby stworzyć dla Was kochani wyjątkową historię w Czarnej Panterze #23 inspirowaną filarem Def Jam Forward skupionym na Zdrowiu Psychicznym. Wyjdzie ona 24 lutego w aplikacji Marvel Comics oraz w sklepach z komiksami. Jeśli mnie znasz, wiesz, jak bardzo jestem zachwycona. Jedno z najbardziej ekscytujących partnerstw! 

Natomiast Bobby Sessions skomentował to tak:

Młoda Legenda x MARVEL. Z radością ogłaszem, że przyczyniłem się do krótkiego epizodu dla sagi Czarna Panetra, napisanej przez Ta-Nehisi Coates. Czuję się zaszczycony, że mogę być częścią tej szczególnej współpracy pomiędzy Def Jam i Marvelem.

Marvel i Def Jam łączą siły!

https://www.instagram.com/marvel/

Na podstawie komiksów Czarnej Pantery powstał film, ale odnośnie kolejnej części przygód Pantery wiemy nie wiele, plotki mówią, że to Shuri mogła by przejąć rolę T’Challi. Killmonger co prawda zginął w poprzedniej części, jednakże, to Marvel. Jego powrót jest naprawdę bardzo realny!


Źródło: Instagram, ilustracja wprowadzenia: Logo Marvel

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?