Marvel uśmierca Doctora Strange przed drugim filmem!

Marvel ogłasza śmierć Doktora Strange’a jeszcze przed jego drugim solowym filmem, mającym mieć premierę w marcu 2022!

Kultowa już postać zarówno w komiksach, jak i w filmowym uniwersum firmy Marvel ma wystąpić w filmie Doctor Strange: In The Multiverse Of Madness. Niestety, możemy zobaczyć jej kres odgrywanej przez Benedicta Cumberbatcha jeszcze wcześniej, jak pokazuje opublikowane niedawno zdjęcie.

dr, doctor, strange, marvel.

fot. Marvel Comics

Zdjęcie to ma promować ukazanie się nowej sagi komiksów zatytułowanej Śmierć Doktora Strange mającej mieć premierę we wrześniu 2021. Czego możemy się po niej spodziewać? Na pewno nie będzie pozbawiona emocji, zwrotów akcji, czy niesamowitej fabuły.

Zobacz także: WandaVision – Benedict Cumberbatch wyjaśnia, dlaczego Doktor Strange nie pojawił się w serialu

Doktor Strange ma ogromny wpływ na to, co dzieje się w świecie Marvela zarówno w komiksach, jak i w filmach. 25 marca 2022 roku ma ukazać się druga część jego przygód, czyli Doctor Strange: In The Multiverse Of Madness.


Źródła: marvel.com/ilustracja wprowadzenia

Przede wszystkim gracz i miłośnik kina. Zakochany w MARVELu, a najbardziej w Spider-Manie. Prowadzi swój kanał YouTube, streamuje na Twitchu, montuje filmy i zbiera figurki. Takie duże dziecko.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?