Przejście – Postapokaliptyczny thriller już w księgarniach!

Książka, na której oparty został nowy serial telewizji FOX! 32 minuty wystarczyły, by jeden świat uległ zagładzie, a drugi się narodził. Postapokaliptyczny thriller, ale także historia o walce o przetrwanie, pamięci i sile ludzkiej nadziei – Przejście już w księgarniach!

Zacznij czytać tę książkę, a zapomnisz, że istnieje normalny świat. – STEPHEN KING

Zanim stała się Dziewczyną Znikąd, Tą, Która Przychodzi, Pierwszą i Ostatnią, była tylko sześcioletnim dzieckiem. Porwanym przez dwóch agentów FBI do Kolorado, gdzie wojsko prowadziło w górach tajny eksperyment. Jego celem było wykorzystanie odkrytego w brazylijskiej dżungli wirusa do przedłużenia życia. Ale coś poszło nie tak. Bardzo nie tak. Obiekty eksperymentów zamieniły się w krwiożercze bestie, nad którymi nikt nie mógł zapanować, i z dnia na dzien świat, jaki znamy, przestał istnieć.

W tym, który nastał, niedobitki ludzi kryją się w koloniach za wysokimi murami, chronieni światłem reflektorów. Wiedzą, że kiedy skończą się zapasy energetyczne, czeka ich zagłada.

W odizolowanej od świata wspólnocie w Kalifornii rodzą się konklikty, a pojawienie się nowego Przybysza – dziewczyny o imieniu Amy – jeszcze je pogłębia. Lecz Amy może ich uratować… Pod warunkiem, że Peter Jaxon wraz z kilkorgiem towarzyszy opuści dające względne bezpieczeństwo mury i uda się przez Mroczne Terytoria tam, gdzie wszystko się zaczęło. Do Kolorado.

Justin Cronin – Amerykański pisarz, zdobywca prestiżowych nagród literackich, Hemingway Foundation/PEN Award, Stephen Crane Prize i Whiting Award. Urodzony i wychowany w Nowej Anglii, ukończył Uniwersytet Harvarda i Iowa Writers Workshop. Był wykładowca kreatywnego pisania na Uniwersytecie La Salle w Filadelfi oraz na Uniwersytecie Rice’a w Houston. Jest autorem pieciu powieści, w tym bestsellerowej trylogii, w skład której weszły Przejście, Dwunastu i The City of Mirrors, które w Polsce ukaże sie w 2019 roku pod tytułem Miasto luster.

Źródło: Informacja Prasowa | Ilustracja główna: Wydawnictwo Albatros

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?