Bezkonkurencyjne wsparcie techniczne: dostępna jest już 25. aktualizacja oprogramowania SHIELD TV

Firma NVIDIA opublikowała najnowszą aktualizację oprogramowania urządzeń SHIELD TV. Zawiera ona nowe funkcje zarówno dla konwencjonalnych użytkowników jak i maniaków multimediów.

Poszczególne usprawnienia są uzależnione od konkretnego modelu urządzenia, a ich pełną listę można znaleźć na forum: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/discover/394826/shield-experience-upgrade-82-released-8262020/.

Posiadacze SHIELD TV Pro z 2019 roku ucieszą się z ulepszonego skalowania opartego na sztucznej inteligencji, które teraz wspiera treści w jakości 60 kl./s oraz nie tylko filmy HD, ale także materiały o rozdzielczości od 360p do 1440p. Dotyczy to także gier działających w GeForce NOW, a odpowiednia aktualizacja pojawi się w usłudze w przyszłym miesiącu.

Użytkownicy bardzo docenili możliwość konfigurowania przycisku menu na nowym pilocie SHIELD. Od teraz można mu przypisać jeszcze dwie czynności: podwójne oraz długie naciśnięcie.

Nowe oprogramowanie oferuje również ulepszoną obsługę regulacji głośności IR i CEC oraz kompatybilność z protokołem SMBv3.

Aktualizacja SHIELD Software Experience 8.2 jest dostępna dla wszystkich urządzeń SHIELD TV. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2020/08/26/shield-upgrade-25/.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?