Advertisement
Advertisement

Knightfall – zobacz trailer historycznego serialu!

Stacja History opublikowała kolejny zwiastun Knightfall, czyli nowego serialu dramatycznego osadzonego w średniowieczu. Knightfall będzie miał swoją premierę w środę, 6 grudnia, o godzinie 22.00. Dziesięć epizodów zabiera widzów w sam środek średniowiecznej polityki i wojny z zakonem templariuszy, najpotężniejszym, zamożnym i tajemniczym „zgrupowaniem”, które chroni najcenniejsze relikwie chrześcijańskie.

Aktorzy grający Knightfall wcielają się w postacie hsitoryczne, reprezentujące najpotężniejsze siły w średniowiecznej Europie. Są to m.in. Jim Carter występujący jako papież Bonifacy VIII, Olivia Ross jako królowa Joanna z Nawarry, żona króla Filipa IV z Francji, Ed Stoppard jako król Filip IV z Francji, najpotężniejszy monarcha w Europie.

Zobacz materiał poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=IWJMrwu_nh0

Zobacz więcej: Powstanie serial o polowaniu na nazistów! Reżyserem twórca thrillera Uciekaj!

Akcja serialu Knightfall rozpoczyna się po upadku miasta Acre, ostatniej twierdzy Templariuszy w okolicy Ziemi Świętej, gdzie znika Święty Graal. Po latach pojawia się wskazówka ukazująca miejsce pobytu Graala i wysyła templariuszy kierowanych przez szlachetnego, odważnego i wyniosłego templariusza Knighta (Tom Cullen), aby znaleźć zagubione relikwie. Knightfall wkracza głęboko w nielegalny świat tego legendarnego braterstwa wojowników mnichów, aby dowiedzieć się, kim byli rycerze, jak żyli, czy w kogo wierzą.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ew.com

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?