Wikingowie – twórcy komentują śmierć bohatera! Zwiastun odcinka Crossings [SPOILER]

Jeśli nie widzieliście jeszcze ostatniego odcinka Wikingów ostrzegamy przed spoileramiFinał najnowszego epizodu serialu Wikingowie wzbudził sporo kontrowersji związanych z głównym bohaterem serialu. Na temat losów Ragnara wypowiedział się sam odtwórca tej roli Travis Fimmel oraz scenarzysta serialu Michael Hirst.

Dziennikarz z THR zapytał aktora o to co twórcy serialu mieli nadzieję uzyskać poprzez ostatnie sceny?

Być może swego rodzaju spełnienia. Ragnar był gotowy zginąć i taka śmierć by mu pasowała. Wydaje się, że cały jego plan się spełnił i jego dzieci gotów były go pomścić, biorąc odwet na Ecbercie za śmierć ojca.

Relacje pomiędzy Ragnarem a Ecbertem nagle stały się na tyle napięte, że zdecydowaliśmy, że przyda im się chwila luzu na ponowne przygotowania. Jak wiadomo, w telewizyjnych dramatach rzadko jest na to okazja. Śmierć Ragnara było o tyle bardziej intensywna, gdyż tak wiele rzeczy składało się i prowadziło do tego momentu. Zżyłem się z Ragnarem przez te wszystkie lata. Najlepszą rzeczą w pewnym sensie był fakt, że kręciliśmy tą scenę w mroźnej zimie, gdy drzewa były ogołocone z liści i panowała wszechobecna ciemność. Cały odcinek był właściwie w kolorach czerni i bieli. Było mrocznie i brutalnie, ale zarazem realistycznie. Niesprzyjające warunki pogodowe z pewnością utrudniały zdjęcia, najciężej było jednak pogodzić się z faktem, że tracimy kogoś, kto był można powiedzieć gwoździem programu. – dodał scenarzysta Michael Hirst.

Znalezione obrazy dla zapytania ragnar lothbrok

Poniżej prezentujemy zwiastun kolejnego odcinka, który został zatytułowany – Crossings. Zadebiutuje on na antenie History już w przyszły czwartek! Zapraszamy do oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=Ihi7vpXRhlA

Zobacz również: Viking – finalny zwiastun zapowiada wielkie widowisko

Druga część czwartej odsłony tej niezwykle udanej serii będzie odbywa się po powrocie Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel) z wygnania, które sam sobie zafundował. Wszyscy, których Ragnar znał, siłą rzeczy się zmienili. Centralnym bohaterem nowych odcinków jest Ivar, syn Ragnara, który stanie się najbardziej przerażającym wojownikiem w historii.

Źródło: youtube / ilustracje: History

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?