Co robimy w ukryciu – powstanie 3. sezon!

Produkcja stacji FX nie tylko nie stała się telewizyjnym odgrzewanym kotletem i odcinaniem kuponów od filmu Taiki Waititiego, ale odnosi kolejne sukcesy.

Druga odsłona Co robimy w ukryciu miała znacząco lepszą oglądalność od premierowej serii. Stąd też nie powinno być dziwnym zamówienie kontynuacji. Powinniśmy zatem wkrótce poznać pierwsze szczegóły związane z 3. sezonem.

what we do in the shadows

kadr z serialu Co robimy w ukryciu

Zobacz również: Doom Patrol – oto pierwsze zdjęcia z 2. sezonu!

Co robimy w ukryciu zostało oparte na wydanym w 2014 roku filmie o tym samym tytule, który podążał śladami grupy krwiopijców żyjących razem we współczesnym Wellingtonie – stolicy Nowej Zelandii. Widzowie zatem mogli podziwiać bohaterów zmagających się z zupełnie przyziemnymi i dobrze znanymi nam sprawami, jak również próbujących żyć wśród ludźmi, a także śledzić proces wprowadzenia do zespołu, dopiero co przemienionego w „potwora”, człowieka.

Telewizyjna seria, której producentami wykonawczymi są Taika Waititi i Jemaine Clement, zadebiutowała na stacji FX  27 marca 2019 roku. Warto tutaj dodać, że pierwszy z panów jest też reżyserem projektu, a drugi jego scenarzystą. Pierwszy i drugi sezon liczyły sobie po dziesięć epizodów.

W obsadzie projektu znajdują się m.in. następujące gwiazdy: Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia – FX

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?