Kevin Spacey ponownie Underwoodem z House of Cards! Osobliwe świąteczne wideo

Chyba obecnie każdy, kto choć w minimalnym stopniu interesuje się światem kina i telewizji – ewentualnie jeszcze tego, co dzieje się za kulisami – zdaje sobie sprawę z jednego z większych skandali w Hollywood. Tuż obok afery Weinsteina, prawdopodobnie to jego skandale związane z szeregiem zarzutów o molestowanie seksualne na dobre przyczyniły się do rozkręcenia ruchu #metoo.

Ale Kevin Spacey nie ma najmniejszego zamiaru odchodzić w zapomnienie. Udowadnia to kolejnym swoim filmikiem zamieszczonym w sieci. Tym razem wykorzystał do tego Boże Narodzenie. 24 grudnia pojawiło się niespełna minutowe wideo, w którym nawołuje do odpowiadania na agresywne zachowanie życzliwym podejściem. Krótka przemowa zostaje zakończona przewrotną grą słów: „kill them with kindness”. Wiadomość podprogowa związana z usunięciem go z przemysłu filmowego jest chyba aż nazbyt dostrzegalna.

Zobacz również: Kevin Spacey został wycięty z kolejnego filmu

Uważacie, że tego typu specyficzne wystąpienia są w dobrym smaku?

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu House of Cards

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?