Krysten Ritter zaliczy debiut reżyserski w 3. sezonie Jessiki Jones!

W kwietniu następnego roku Krysten Ritter powróci ponownie jako niesforna antybohaterka. Ale wygląda na to, że na samym odegraniu tytułowej roli się nie skończy.

Ritter ma zadebiutować jako reżyserka, zajmując się którymś z odcinków.

Jestem niesamowicie podekscytowana, mogąc zadebiutować jako reżyserka na planie Jessiki Jones. Cała ekipa i obsada stały się dla mnie rodziną. Doceniam to, że otrzymałam szansę na pracę z nimi w taki sposób. Jestem bardzo wdzięczna Melissie Rosenberh, Jephowi Loebowi, Marvelo i Netflixowi za zaufanie.

Krysten Ritter jako Jessica Jones

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Drew Goddard zdradza, kiedy rozpocznie pracę nad filmem o X-Force!

Na razie jeszcze nie wiemy dokładnie, jakie będą szczegóły pracy Ritter i które epizody otrzyma do wyreżyserowania. Nowy sezon niedawno rozpoczął produkcję w Nowym Jorku. Oprócz głównej bohaterki, do obsady powrócą Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) oraz Eka Darville (Malcolm Ducasse). Z nowych postaci pojawić się mają Janet McTeer i J.R. Ramirez.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z serialu Jessica Jones

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?