Obi-Wan Kenobi – Ewan McGregor potwierdza rozpoczęcie zdjęć do serialu!

Po około 16 latach Ewan McGregor powraca do roli Mistrza Jedi – Obi-Wana Kenobiego w solowym serialu. Aktor potwierdził dzisiaj, że zdjęcia do produkcji Disney+ oficjalnie się rozpoczęły!

Produkcja serialu Obi-Wan Kenobi oficjalnie się rozpoczęła! Ewan McGregor potwierdził tę wiadomość podczas wywiadu dla Jimmy Kimmel Live. Aktor nie mógł wypowiedzieć się zbyt dużo na temat projektu, ale dowiedzieliśmy się m.in. że strój noszony przez Mistrza Jedi będzie się trochę różnic od tego z trzeciego epizodu.

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi – serial wprowadzi więcej Jedi?

Akcja tego ekskluzywnego serialu Disney+ rozpoczyna się dziesięć lat po dramatycznych wydarzeniach znanych widzom z Zemsty Sithów. Konkretne szczegóły fabuły serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi pozostają w tajemnicy. Wiemy jednak, że Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi a Hayden Christensen jako Darth Vader, aby zmierzyć się ze swoim dawnym mistrzem. Wśród twórczyń serialu znajdzie się Deobrah Chow (The Mandalorian).


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm 

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?