Oficjalny zwiastun do Chilling Adventures of Sabrina

Czekacie na mroczniejszą historię Sabriny?

Na kanale Youtube Netfliksa pojawił się właśnie zwiastun do nadchodzącej produkcji, Chilling Adventures of Sabrina. Ma być to znacznie bardziej krwawa i dorosła wersja tego, co znaliśmy w dzieciństwie.

Zobacz również: Wiedźmin – ekipa specjalistów od scenografii i efektów specjalnych zatrudniona!

Chilling Adventures of Sabrina zostaną oparte na linii komiksowej znanej pod tym samym tytułem. Nadchodząca seria będzie zatem produkcją typu origin story opowiadającą o przygodach tytułowej, nastoletniej czarownicy. Jednakże tym razem, opowieść zostanie ubrana w szaty charakteryzujące się znacznie poważniejszym tonem i mroczniejszym klimatem. Fabuła serialu będzie historią o dojrzewaniu, łączącą elementy charakterystyczne dla horroru, okultyzmu i magii. Brzmi interesująco? Klimat serialu wzorowany będzie na kultowych obrazach grozy, takich jak Dziecko Rosemary lub Egzorcysta. Sabrina stanie więc to walki ze złowieszczymi siłami zagrażającymi jej rodzinie, borykając się ponadto z własną, dwoistą naturą – jest przecież zarówno śmiertelniczką, jak i wiedźmą.

Obsada: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch i Bronson Pinchot.

Za scenariusz oraz produkcję wykonawczą odpowiada Aguirre-Sacasa. Reżyserią z kolei zajmuje się Lee Toland Krieger. Twórca również odpowiedzialny będzie za produkcję wykonawczą razem z następującymi osobami: Gregiem Berlantim, Sarah Schechter i Jonem Goldwaterem.

Seria zadebiutuje na platformie Netflix już 26 października.

Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu, Netflix | Źródło: Bloody Disgusting

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?