Stranger Things 4 – David Harbour opowiada o postaci Hoppera

Od pewnego czasu w Georgii trwają wznowione prace na planie Stranger Things.

Tymczasem wcielający się w Jima Hoppera David Harbour opowiedział co nieco o powrocie swojej postaci. Jak twierdzi aktor, nowe okoliczności sprawiają, że w 4. sezonie serialu platformy Netflix wyłoni się zupełnie nowa wersja tej postaci. Hopper nie będzie bowiem w tamtym momencie stróżem prawa, a odizolowanym na obcej ziemi więźniem. Dzięki temu mamy poznać zupełnie nową twarz tej postaci. Harbour enigmatycznie zapowiada także, że scenarzyści przygotowali kilka niespodziewanych wariantów dla innych postaci. Cóż, jak na razie czwarta odsłona faktycznie zapowiada się bardzo odmiennie od tego, co widzieliśmy dotąd.

Stranger Things

kadr z serialu Stranger Things

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?