Advertisement
Advertisement

The Mandalorian – Baby Yoda i jego najsłodsze momenty

Podczas seansu pierwszego sezonu The Mandalorian, jak i pierwszego odcinka drugiego, Baby Yoda nie raz pokazywał, jakim jest przesłodkim stworzeniem. Być może dlatego ludzie od marketingu Disneya postanowili wykorzystać ten szczegół i stworzyć materiał promocyjny z Dzieckiem w roli głównej.

W związku z tym 3 listopada br. na oficjalnym profilu Gwiezdnych Wojen na Instagramie ukazał się film zestawiający najbardziej interesujące sceny z Baby Yodą albo jak kto woli – Dzieckiem.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2. sezon The Mandalorian

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w każdy piątek. Wraz z nimi widzowie dostają jeszcze więcej scen, których gwiazdą jest Baby Yoda.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Fot. Materiały prasowe

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?