The Orville – kolejna zapowiedź 2. sezonu serialu parodiującego Star Treka!

Stacja FOX udostępniła nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi korkami 2. sezonu serialu będącego parodią popularnego Star Treka pt. The Orville. Gwiazdą produkcji jest Seth MacFarlane wcielający się w Kapitana Eda Mercera. Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się już 30 grudnia. Kolejne odcinki produkcji będą się pojawiać na antenie w czwartkowe wieczory zgodnie z dotychczasowym planem stacji FOX.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod IX osadzone rok po wydarzeniach z Ostatniego Jedi?

W drugim sezonie relacja Eda i Kelly obierze nowy kurs, podczas gdy załoga promu spotka się niewidzianymi do tej pory kosmitami, stawi czoła starym wrogom oraz nawiąże kontakt z nową cywilizacją i ponownie odwiedzi planetę Moclus. W omawianym rozdziale pojawią się również kolejni bohaterowie. Będą nimi Jessica Szohr i Chris Johnson.

Adrianne Palicki występuje w serialu The Orville jako dowódca Kelly Grayson, która jest byłą żoną Mercera i jego pierwszym oficerem. W produkcji znajdują się również: Penny Johnson Jerald – dr Claire Finn, Scott Grimes – porucznik Gordon Malloy, Peter Macon – komandor podporucznik Bortus, Halston Sage – porucznik Alara Kitan, J. Lee – komandor podporucznik John LaMarr i Mark Jackson – Isaac.

Źródło: ComigSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FOX 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?