Upadek królestwa z 5. sezonem!

Upadek królestwa z czasem urósł z niezłego serialu do jednego z najlepszych w gatunku, stopniowo przyćmiewając słabnących z sezonu na sezon Wikingów. A Netflix nie ma zamiaru się zatrzymywać.

W sieci pojawiła się już informacja o przedłużeniu serialu o co najmniej jeden sezon. Będziemy zatem cieszyć się co najmniej jeszcze jedną odsłoną przygód Uthreda.

Zobacz również: Co oglądamy na Netflix? Pierwsze miejsce dla Warrior Nun!

Opis telewizji: Połowa IX. wieku n.e. Upadają kolejne brytyjskie królestwa. Śmierć zbiera krwawe żniwo. W ręce Wikingów wpada syn saskiego szlachcica, osierocony Uhtred (Alexander Dreymon). Mały Uhtred wychowa się wśród Wikingów, jednak jako młody człowiek będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie o własną tożsamość. Kim jest? Sasem czy Wikingiem? W okrutnym świecie nie ma miejsca na wahanie. Uhtred dołącza do armii króla Alfreda Wielkiego (Dawid Dawson), władcy Królestwa Wessex. Jedynego Królestwa, które stawia opór Wikingom.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?