Więcej gigabajtów w Play! Nawet do 140 godzin oglądania filmów i seriali

Sieć Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie. W ramach nowej promocji klienci mogą otrzymać nawet 140 GB w swoim smartfonie, a dzięki temu wiele godzin oglądania filmów i seriali!

Wiosenna promocja operatora podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Oprócz nielimitowanych rozmów, czy SMS-ów w ofercie znajduje się również nawet do 140 GB internetu na smartfon. Podwójna paczka internetu przyznawana jest na cały okres umowy, niezależnie od tego, czy jest nowa, czy zostanie przedłużona. Z nowej oferty operatora najbardziej powinni ucieszyć się kinomaniacy, ponieważ korzystanie z platform, takich jak Netflix, czy Amazon Prime zużywa bardzo dużo internetu. W przypadku, gdy korzystamy z pakietu danych w naszym smartfonie, prędzej czy później spotykamy się z ograniczeniami. Podwójne gigabajty Play mogą ten problem rozwiązać. Przykładowe 140 GB pozwolą na obejrzenie nawet 140 godzin filmów i seriali w standardowej jakości.

Zobacz również: Co obejrzeć na Netflix? TOP 10 nowości. Minionki utrzymują się na podium

Tak duża ilość internetu spokojnie wystarczyłaby na obejrzenie kilku sezonów Stranger Things, czy nadrobienie Domu z papieru na Netflixie, a do dyspozycji i tak pozostałoby całkiem sporo gigabajtów. To wszystko oczywiście w jednym miesiącu. W następnym ponownie dostajemy 140 GB, które można wykorzystać na obejrzenie wielu innych ciekawych produkcji.

play

materiały prasowe

Podwójne gigabajty to jeszcze nie wszystko. W ramach abonamentu Play od 35 złotych miesięcznie można również dobrać smartfon. Natomiast w pakietach PLAY HOMEBOX, PLAY M i PLAY L klienci zyskują również dostęp do usługi  PLAY NOW z pakietem podstawowym oraz platformę Amazon Prime Video na 30 dni. Osoby, które zdecydują się wybrać jedną z tych taryf, będą mogły korzystać z technologii 5G w ramach sieci operatora.


Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?