Can You Ever Forgive Me? – zwiastun filmu z Melissą McCarthy o pisarce, która była fałszerką

Can You Ever Forgive Me jest filmem, który opowie nam historię opartą na faktach. Powstaje on na podstawie prywatnych pamiętników  głównej bohaterki. Produkcja przybliży widzom postać Lee Israel, która była pisarką i zasłynęła dzięki napisaniu biografii Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead oraz Estee Lauder. Kiedy przestano publikować jej teksty, Israel w akcie desperacji zaczęła fałszować listy nieżyjących już pisarzy lub aktorów i sprzedawać ja jako autentyczne materiały. W końcu autorka przyznała się do winy i została skazana na pół roku aresztu domowego. Lee Israel zmarła w 2014 roku. Zobacz zwiastun produkcji poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=UvJIaNsf_bY

Zobacz również: Izabella Miko w obsadzie sequela Planety Singli

Reżyseruje Marielle Heller, twórczyni filmu Wyznania nastolatki. Twórcami scenariusza są Jeff Whitty i Nicole Holofcener. W rolę głównej bohaterki wcieli się Melissa McCarthy, znana z filmów Agentka i Gorący towar. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się Richard E. Grant, Jane Curtin, Jennifer Westfeldt, Anna Deavere Smith, oraz Dolly Wells. Film w kinach w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje 19 października 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: The Playlist

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?